top of page

Z nami osiągniesz kolejne szczyty

LOGO_Pionowe_kolor.png
 • Instagram
 • https://www.facebook.com/uramclinic/

MOBILNA KLINIKA

Wygraj z bólem

Mobilna klinika fizjoterapii i osteopatii to zgrany team specjalistów, który pomoże Ci wygrać walkę z bólem i kontuzjami. Na co dzień przyjmujemy stacjonarnie w Jeleniej Górze.

Kolarstwo

Jesteśmy do waszej dyspozycji podczas wydarzeń rowerowych, wyścigów MTB, szosowych lub downhill. Oferujemy darmowe oraz odpłatne konsultacje, masaże i terapię manualną. 

Biegi

Biegasz? U nas możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy fizjoterapeutycznej oraz odnowy biologicznej.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem medycznym, który pozwoli na szybką regenerację.

konsultacje

Osteopatia, fizjoterapia i trening. Wszystko w jednym miejscu. Szukamy źródła problemu, diagnozujemy i dopasowujemy terapię do potrzeb pacjenta.

Oferta dla zawodników w sezonie 2024:

 • Szybkie wcierki przed startem (30zł/15min)
  (Poprawiają krążenie, uzupełniają rozgrzewkę i przygotowują kończyny dolne do startu. Szczególnie ważne przy etapach, które rozpoczynają się podjazdem pod górę.)
   

 • Terapia osteopatyczna (300zł)
  (Prowadzona przez dyplomowanego osteopatę mgr Marcina Urama D.O. W pełni spersonalizowana terapia wspomagająca regenerację i performance podczas zawodów sportowych. Polega na przywróceniu homeostazy w organizmie po wzmożonym wysiłku lub doznaniu urazu, który często spowodowany jest dysbalansem w ciele sportowca. Podczas terapii osteopata wykorzystuje wachlarz technik manualnych i chiropraktycznych w celu normalizacji napięcia układu nerwowego. Dodatkowo terapia wisceralna (praca na brzuchu) oraz w obrębie klatki piersiowej i głowy wspomagają te efekty poprawiając funkcjonowanie układu krwionośnego i ułatwiając procesy fizjologiczne toczące się w organizmie w procesie gojenia i regeneracji. Elementem terapii jest wywiad medyczny oraz diagnostyka. Rola osteopaty jest znacząco doceniana w profesjonalnym sporcie rowerowym.)
   

 • Masaże sportowe, limfatyczne, relaksacyjne (100/25min lub 200zł/50min)
  (Masaże to manualna forma regeneracji tkanek po wzmożonym wysiłku i przygotowania ich do kolejnych startów. Mają za zadanie uelastycznić tkankę, wyciszyć układ nerwowy, poprawić krążenie krwi, a tym samym dotlenić i odżywić mięśnie oraz pobudzić limfę tym samym redukując obrzęki. To najczęściej wybierana forma regeneracji wśród zawodników wyścigów etapowych.)
   

 • Trening przygotowania motorycznego (200zł)
  (Indywidualny trening uzupełniający dla zawodnika danej dyscypliny. Składa się ze wstępnej diagnostyki, różnego rodzaju testów motorycznych i pomiarów, treningu właściwego oraz zaleceń do wykonania podczas samodzielnych treningów.)
   

 • Intensywnie regenerujący zabieg FisioWarm 7.0® (pojedncze miejsce 50zł, obie nogi 80zł)
  (Fala radiowa pozwala działać zarówno powierzchownie jak i głęboko penetruje tkanki redukując stan zapalny. Przyspiesza regenerację, odżywia i natlenia tkanki miękkie (mięśnie, tkankę nerwową, więzadła...), dzięki czemu dobrze sprawdza się w przeciwdziałaniu skurczy. W przypadku zawodników MTB najbardziej popularna jest aplikacja na łydki i/lub uda oraz plecy. Zabieg stosowany w profesjonalnych klubach sportowych na całym świecie.
   

 • Recovery Pump® (30zł/15min lub 50zł/30min)
  (Drenaż limfatyczny za pomocą pneumatycznej stymulacji tkanek w nogawkach. Stymulacja układów limfatycznego i krwionośnego ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, przyspieszając regenerację po intensywnym treningu. Można stosować samodzielnie lub w połączeniu z masażem/falą radiową dla spotęgowania efektu.)

 • Odnowa biologiczna (100zł)
  (Regeneracja za pomocą dwóch zabiegów - pneumatycznego drenażu limfatycznego (nogawek) RecoveryPump ® i fali radiowej FisioWarm7.0 ® ) 
   

 • Taping dynamiczny (80zł)
  (Kinesiotaping to technika plastrowania stosowana przez fizjoterapeutów w leczeniu dolegliwości bólowych poprzez zwiększenie przestrzeni pomiędzy skórą właściwą, a powięzią. W efekcie redukuje obrzęki oraz poprawia krążenie w miejscu aplikacji. Taping dynamiczny to specjalny rodzaj tapingu biomechanicznego z użyciem plastrów rozciągliwych w czterech kierunkach, wytwarza moc kilku kilogramów i działa jak mięsień zewnętrzny. Tym samym wspomaga pracę naszego mięśnia, może służyć jako dodatkowa stabilizacja stawu, odciąża kontuzjowane miejsce nie ograniczając ruchu.)

Pakiety:

4x masaż częściowy 320zł

4x masaż całościowy 680zł

4x odnowa biologiczna 350zł

Uwaga! Aby zagwarantować sobie miejsce na terapię lub masaż zalecamy rezerwację wizyty online.

Kotwica 1

Umów wizytę

bike adventure logo.png

Aby zamówić pakiet, zarezerwuj cztery dogodne terminy i zapłać przelewem z góry lub przed pierwszym masażem na miejscu wydarzenia. 

Lokalizacja: Namiot URAMclinic, Bike Adventure 2024

Zapisy na taping dynamiczny, szybką wcierkę przed startem lub  treningi są prowadzone telefonicznie

501 368 257.

Zapisy możliwe również poprzez recepcję tel. 501-368-257

bottom of page