top of page

Z nami osiągniesz kolejne szczyty

LOGO_Pionowe_kolor.png
 • Instagram
 • https://www.facebook.com/uramclinic/

MOBILNA KLINIKA

Wygraj z bólem

Mobilna klinika fizjoterapii i osteopatii to zgrany team specjalistów, który pomoże Ci wygrać walkę z bólem i kontuzjami. Na co dzień przyjmujemy stacjonarnie w Jeleniej Górze.

Kolarstwo

Jesteśmy do waszej dyspozycji podczas wydarzeń rowerowych, wyścigów MTB, szosowych lub downhill. Oferujemy darmowe oraz odpłatne konsultacje, masaże i terapię manualną. 

Biegi

Biegasz? U nas możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy fizjoterapeutycznej oraz odnowy biologicznej.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem medycznym, który pozwoli na szybką regenerację.

konsultacje

Osteopatia, fizjoterapia i trening. Wszystko w jednym miejscu. Szukamy źródła problemu, diagnozujemy i dopasowujemy terapię do potrzeb pacjenta.

Oferta dla zawodników w sezonie 2024:

 • Szybkie wcierki przed startem (30zł/15min)
  (Poprawiają krążenie, uzupełniają rozgrzewkę i przygotowują kończyny dolne do startu. Szczególnie ważne przy etapach, które rozpoczynają się podjazdem pod górę.)
   

 • Terapia osteopatyczna (300zł)
  (Prowadzona przez dyplomowanego osteopatę mgr Marcina Urama D.O. W pełni spersonalizowana terapia wspomagająca regenerację i performance podczas zawodów sportowych. Polega na przywróceniu homeostazy w organizmie po wzmożonym wysiłku lub doznaniu urazu, który często spowodowany jest dysbalansem w ciele sportowca. Podczas terapii osteopata wykorzystuje wachlarz technik manualnych i chiropraktycznych w celu normalizacji napięcia układu nerwowego. Dodatkowo terapia wisceralna (praca na brzuchu) oraz w obrębie klatki piersiowej i głowy wspomagają te efekty poprawiając funkcjonowanie układu krwionośnego i ułatwiając procesy fizjologiczne toczące się w organizmie w procesie gojenia i regeneracji. Elementem terapii jest wywiad medyczny oraz diagnostyka. Rola osteopaty jest znacząco doceniana w profesjonalnym sporcie rowerowym.)
   

 • Masaże sportowe, limfatyczne, relaksacyjne (100/25min lub 200zł/50min)
  (Masaże to manualna forma regeneracji tkanek po wzmożonym wysiłku i przygotowania ich do kolejnych startów. Mają za zadanie uelastycznić tkankę, wyciszyć układ nerwowy, poprawić krążenie krwi, a tym samym dotlenić i odżywić mięśnie oraz pobudzić limfę tym samym redukując obrzęki. To najczęściej wybierana forma regeneracji wśród zawodników wyścigów etapowych.)
   

 • Trening przygotowania motorycznego (200zł)
  (Indywidualny trening uzupełniający dla zawodnika danej dyscypliny. Składa się ze wstępnej diagnostyki, różnego rodzaju testów motorycznych i pomiarów, treningu właściwego oraz zaleceń do wykonania podczas samodzielnych treningów.)
   

 • Intensywnie regenerujący zabieg FisioWarm 7.0® (pojedncze miejsce 50zł, obie nogi 80zł)
  (Fala radiowa pozwala działać zarówno powierzchownie jak i głęboko penetruje tkanki redukując stan zapalny. Przyspiesza regenerację, odżywia i natlenia tkanki miękkie (mięśnie, tkankę nerwową, więzadła...), dzięki czemu dobrze sprawdza się w przeciwdziałaniu skurczy. W przypadku zawodników MTB najbardziej popularna jest aplikacja na łydki i/lub uda oraz plecy. Zabieg stosowany w profesjonalnych klubach sportowych na całym świecie.
   

 • Recovery Pump® (30zł/15min lub 50zł/30min)
  (Drenaż limfatyczny za pomocą pneumatycznej stymulacji tkanek w nogawkach. Stymulacja układów limfatycznego i krwionośnego ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, przyspieszając regenerację po intensywnym treningu. Można stosować samodzielnie lub w połączeniu z masażem/falą radiową dla spotęgowania efektu.)

 • Odnowa biologiczna (100zł)
  (Regeneracja za pomocą dwóch zabiegów - pneumatycznego drenażu limfatycznego (nogawek) RecoveryPump ® i fali radiowej FisioWarm7.0 ® ) 
   

 • Taping dynamiczny (80zł)
  (Kinesiotaping to technika plastrowania stosowana przez fizjoterapeutów w leczeniu dolegliwości bólowych poprzez zwiększenie przestrzeni pomiędzy skórą właściwą, a powięzią. W efekcie redukuje obrzęki oraz poprawia krążenie w miejscu aplikacji. Taping dynamiczny to specjalny rodzaj tapingu biomechanicznego z użyciem plastrów rozciągliwych w czterech kierunkach, wytwarza moc kilku kilogramów i działa jak mięsień zewnętrzny. Tym samym wspomaga pracę naszego mięśnia, może służyć jako dodatkowa stabilizacja stawu, odciąża kontuzjowane miejsce nie ograniczając ruchu.)

Uwaga! Aby zagwarantować sobie miejsce na terapię lub masaż zalecamy rezerwację wizyty online.

Kotwica 1

Umów wizytę

bike adventure logo.png

Aby zamówić pakiet, zarezerwuj cztery dogodne terminy i zapłać przelewem z góry lub przed pierwszym masażem na miejscu wydarzenia. 

Lokalizacja: Namiot URAMclinic, Bike Adventure 2024

Zapisy na taping dynamiczny, szybką wcierkę przed startem lub  treningi są prowadzone telefonicznie

501 368 257.

Zapisy możliwe również poprzez recepcję tel. 501-368-257

bottom of page