top of page

Zajęcia grupowe

Skorzystaj z naszej oferty zajęć grupowych dla każdego, które są świetnym uzupełnieniem terapii.

Zakup karnet i zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich klas:

Najlepsza oferta

Karnet na zajęcia grupowe

170 zł

170

Co miesiąc

Purple Floral Pattern Instagram Post (7).png
Koszt pojedynczych zajęć: 40zł
Karnet 170zł/

Opis zajęć

Poranna joga

Zacznij dzień z jogą i wzmocnij swoje ciało dzięki połączeniu elementów jogi Iyengara oraz nieco bardziej dynamicznej Vinyasy. Na zajęcia można przyjść w każdym wieku oraz w trakcie rehabilitacji z uwagi na różny poziom zaawansowania asan.

Tabata dla kobiet

Intensywne zajęcia cardio poprawiające wydolność organizmu i wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Różni prowadzący włączają ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, trening siłowy, trening oporowy z gumami oraz intensywne cardio.

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Zapraszamy przyszłe mamy do rozpoczęcia lub kontynuowania aktywności fizycznej pod okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej w kameralnej grupie. Jest to zarówno świetne przygotowanie do porodu jak i do wymagającego okresu połogu.

MenoPower - ćwiczenia dla kobiet w trakcie i po menopauzie
Pilates medyczny

Zajęcia pilatesu, które są idealnym wyborem dla kobiet pragnących pogłębienia świadomości na temat swojego ciała oraz wzmocnienia mięśni dna miednicy.

Body Holistic

Trening łagodzący fizyczne i umysłowe napięcia, koncentruje się na pogłębianiu świadomości własnego ciała. Dynamiczne połączenie elementów jogi oraz ćwiczeń pilates wykonywanych na matach w skarpetkach lub boso.

Wieczorna joga Vinyasa

Rozluźnij napięcia powstałe w ciągu dnia, zredukuj stres i uczucie zmęczenia, zregeneruj umysł i ciało dzięki relaksującym asanom i ćwiczeniom oddechowym jogi Vinyasa.

Przejdź przez okres menopauzy silniejsza i zdrowsza niż kiedykolwiek! Wzmocnij mięśnie, popraw postawę ciała, zadbaj o swój metabolizm i zdrowie psychiczne dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom. Ponadto, przeciwdziałaj osteoporozie i znajdź w sobie siłę i moc, o których nie wiedziałaś.

Dlaczego warto?

Motivelina 31_edited.jpg

dr Ewelina Kamińska

"Regularna aktywnośc fizyczna jest idealnym uzupełnieniem terapii narządu ruchu. Ma ona nie tylko zbawienne działanie w profilaktyce bólu, ale również wspomaga utrzymanie równowagi hormonalnej, zapobiega chorobom metabolicznym oraz neurodegeneracyjnym."
bottom of page