top of page

Odnowa biologiczna dla sportowców

Alicja Deptuch

  • 250 złotych polskich

Opis usługi

Odnowa biologiczna to wieloaspektowe działanie w celu zmniejszenia zmęczenia organizmu i przygotowanie go do dalszych treningów w osiąganiu lepszych wyników. Nasz zabieg jest połączeniem kilku elementów. Masaż sportowy, wyciszająca muzyka, zabieg Recovery Pump oraz energetyzujący shot przeciwzapalny z dodatkiem witamin, kolagenu i kurkuminy, który ma wspomóc organizm od wewnątrz. Zabieg został opracowany z myślą o ludziach aktywnych w każdym wieku, którzy chcą wspomóc swój organizm w regeneracji. 

1,5-godzinny zabieg łączy w sobie zalety relaksu, co ma za zadanie wyciszyć autonomiczny układ nerwowy, który podczas treningu i codziennego funkcjonowania pracuje na podwyższonych obrotach. W pakiecie oferujemy też masaż sportowy z elementami stretchingu i terapii manualnej w celu przyspieszenia krążenia i wyrównania napięcia mięśniowego w całym ciele. To wszystko uzupełnione jest drenażem limfatycznym za pomocą Recovery Pump, który wspomaga układ żylny i limfatyczny niwelując wszelkie zastoje i opuchlizny, które powstają w wyniku przeciążeń i mikrourazów.


Uwaga

Anulowanie wizyty (poprzez stronę lub telefonicznie) jest możliwe najpóźniej na jeden dzień przed planowanym terminem spotkania. Jeśli wizyta nie zostanie anulowana na czas, a pacjent nie pojawi się na wizycie, wiąże się to z obowiązkową opłatą 80% od ceny wizyty.


bottom of page