Image-empty-state.png

Mgr Marcin Uram

Właściciel UramClinic, Osteopata

Mgr fizjoterapii i student czwartego roku osteopatii na Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów oraz właściciel prywatnego gabinetu fizjoterapii i osteopatii w Jeleniej Górze.

Terapeuta ze sportową przeszłością - badmintonista z 14sto -letnią karierą zawodową i aktywny speedballer, który swoje doświadczenia czerpie z pasji do wszelkiego rodzaju aktywności ruchowej. Zamiłowanie do poznawania anatomii, biomechaniki oraz fizjologii ludzkiego ciała pozwala mu na zdobywanie ogromnej wiedzy, którą uwielbia dzielić się ze studentami oraz uczestnikami prowadzonych przez niego szkoleń.

Marcin aktywnie współpracuje ze sportowcami – między innymi Lucyną Kornobys (multimedalistką, Paraolimpijką w lekkoatletyce) oraz Maciejem Kurowskim (trzykrotnym uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w saneczkarstwie lodowym oraz wielokrotnym mistrzem Polski).

Ukończone kursy:

- Kinesiology Taping
- Masaż Tkanek Głębokich
- Suche igłowanie (dry needling)
- Współczesne metody diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich – techniki energizacji mięśni, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe i aktywnego rozluźniania mięśni
- Łańcuchy mięśniowo stawowe GDS, Fizjologia i Patologia Łańcuchów Mięśniowych
- Szkolenie podyplomowe dla osteopatów "Semiologia endokrynologiczna i pediatryczna"

All therapies may be also conducted in English according to patient’s preference.