top of page

Kamil Szczepaniak

Trener przygotowania motorycznego

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie studiowałem na specjalizacji Trener Przygotowania Motorycznego.


Całe życie jestem związany ze sportem. W wieku dziecięcym i nastoletniem uprawiałem w klubach narciarstwo alpejskie oraz piłkę nożną. W trakcie i po studiach oddałem się sportom wytrzymałościowym, głównie kolarstwu oraz biegom górskim, w których startowałem z sukcesami. Aktualnie dużo czasu spędzam na siłowniach oraz salach do ćwiczeń, gdzie pomagam ludziom pracować nad ich ogólną sprawnością, gibkością oraz siłą, co przekłada się na ich stan zdrowia oraz inne aspekty psycho-społeczne. Wszystko po to, aby mogli trwale cieszyć się życiem lepszej jakości.


W wolnym czasie poświęcam się obecnie olimpijskiemu podnoszeniu ciężarów oraz elementom gimnastyki. Pasjonuje mnie również trening z użyciem odważników Kettlebells. Staram się stawiać sobie wysoko poprzeczkę, a sprawność fizyczna i atletyzm to hasła, które najlepiej oddają moje podejście do treningu.


Od 4 lat pracuję jako trener z dziećmi i młodzieżą w klubie narciarskim Skivegas Stanek Race Academy z Karpacza, który wyhował od dziecka aktualnego mistrza polski seniorów w slalomie gigancie. Jestem dumny, że mogę kultywować aktywność fizyczną wśród najmłodszych w miejscu, w któym się urodziłem, wychowałem i całe życie uprawiałem sport.


Zapraszam Cię na wspólny trening.

W sprawnym ciele, zdrowy duch.

Kamil Szczepaniak
bottom of page